KOBRA

KOBRA смотреть последние обновления за сегодня на .

Denorecords x Sali Okka - Cobra (Official Video)

20781010
118613
1136
00:03:05
23.06.2022

Stream and Buy 🤍 DENORECORDS - SALI OKKA - COBRA 2022 (Move to the left Move to Right) Music & Video Production by Denorecords Music by Denorecords Sali Okka Contact: Denorecords Booking : info🤍denorecords.de 🤍 Sali Okka Contact: +359 88 488 4370 🤍

Kobra Band - Gudli Tallava (2023)

5552
133
3
00:05:00
28.01.2023

Kobra Band - Gudli Tallava (2023) За контакти: +359878779234 Видеооператори: Студио Караманови Монтаж: Rushen Music

Ислам Итляшев - Кобра | Премьера клипа 2022

126139301
408958
9545
00:02:54
01.12.2021

Концертный директор 8 928 366 58 88 - Расул Вся новая музыка на официальной странице ВКонтакте Ислама Итляшева! VK - 🤍 Instagram - 🤍

Kobra - Ju Zhdukim ( Diss Shkijve )

1689690
19799
1147
00:02:51
17.10.2014

Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Snapchat: Kobra TBA Facebook Proile: 🤍

Me 25 persona sigurim Dibran “ Kobra” vjen ne emision. Jeta ime eshte si ne filma, i tutna veq Zotit

1190297
8917
00:59:30
14.03.2021

ONIMA - 🤍 Me 25 persona sigurim Dibran “ Kobra” vjen ne emision. Jeta ime eshte si ne filma, i tutna veq Zotit

Dibran Hoxhaj – ‘kobër’ për armiqtë, ‘qingj’ për miqtë

743147
3638
573
00:27:33
16.01.2021

Dibran Hoxhaj, pronari i “Cobra City” në një rrëfim për veten. Problemet me ligjin, Kallashi dhe shkëputja e rrugës me të, TikTok, pasuria, jeta e luksit në një material të përgatitur nga Vlorijan Halili. Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍 Dibran Hoxhaj Kobra City Cobra City Kallashi Donjeta Kosumi

Kobra - Recidivisti i “amnistuar”, Live në Betimi për Drejtësi

15070
52
21
00:28:02
14.01.2023

Për më shumë na ndiqni në: Web 🤍 🤍 KOHA Ditore Online https:/🤍koha.net/koha-ditore/ Facebook 🤍 🤍 Instagram 🤍 🤍 Twitter 🤍 🤍

Kush është "Kobra" i riu nga Prizreni që ka kryer 198 vepra penale-Shqipëria Live 2 Mars 2021

505946
2648
544
00:15:22
02.03.2021

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Kobra - Shkatrrus ( Diss )

1173752
9152
830
00:02:54
29.11.2012

Kobra aka Helmusi - Shkatrrus ( Diss Noizy - Me Tekst ) Facebook Official Fan page: 🤍 I) Kater rreshtat qe i the puqi puqi puqi DMC-ja ta dha famen o noizy fuckin' pussy e paske dit se histori e gjat esht po qe dulen gjigantat ta ulen rrepin posht 1 kong ta kom ni pot kallxoj shoki zo per TALLAVA ty spo tshkojka HIP-HOPi le qija nanen s'fitohet fama n'dissa ju knoni per femna na qdo dit ndrrojm MISSA na sbojm kong per pare bojm kong per qefi qata qe hajn mut qdo dit rrehen si defi djal dukagjini hini met qu selame un tshaj ty pidh e jo nanen tane e shokt qe i ki nkrah si ki repera i ki lapera pedera amatera kur shkojn te DMC ton dridhen ja lpin bothen e kur tvin te ti te ton ja dojn tkeqen. REF: (x2) OT- KARA jeni kurgjo spo dini kurgjo spo bini nboth po na hini femnat jav qim e ju shpulla ju ngjeshim a pe shihni pidha me ju po keshin. II) jom qaj HELMUSI n'betej fitusi msusi, shkatrrusi, n'repp okopusi ti je qaj pussi per kurgjo ske stila nuk ta man botha mu shty me katila tvi si shqipnonja kryt ta ndaj dyshe niva qe po thojshe KOM STIL MA NDRYSHE Ti sje repist Lale Lej kto budallaqe tkeqen ty nena, na u bere rrugaçe noizy pa gjurm ne kto rregatona se KOBRA DMC i ka blloku kto zonna E di sta ka ana Le pshurri n'to mesazhin ta Qova e Tash un ju kom n'za e merre si Dhurat prej gjepit pak fam ngjitet sikur flam kit diss me pesh t'ran e MBRETER JENA NA se na kan thon kaher gjinja na kan shpall merr vesh o Ti peder REF: (x2) OT - KARA JENI. kurgjo spo dini kurgjo spo bini nboth po na hini femnat jav qim e ju shpulla ju ngjeshim a pe shihni pidha. me ju po keshin. (Outro) Qa ke kjo DISS, qikjo osht diss msoje ej tkom idh shoki fuckin' pussy aLa ska mbaru priT hit dul per qit vit U blloku repi...

Morderstwo odkrywa prawdę - Teatr Sensacji Kobra

17725
244
0
01:29:43
05.05.2022

Maureen Jordan zostaje zamordowana. Inspektor policji prowadzący śledztwo podejrzewa jej męża Roberta. Jednak Robert na własną rękę rozpoczyna swoje śledztwo. Początkowo wszystkie ślady prowadzą do Neda, brata Roberta. Okazuje się, że Maureen okłamywała męża, miała kochanków, szantażowała teścia. Dzięki Robertowi prawdziwy morderca zostaje zdemaskowany.

“Kobra e vrau për 400 euro", vrasja e të riut nga Kukësi në Prizren, për faturën e lokalit

39591
101
98
00:02:21
03.01.2023

#oranews #prizren #vrasje Një 31 vjeçar nga Kukësi mbeti i vrarë pas konfliktit në lokalin Cobra City në Prizren ku kishte shkuar të festonte për vitin e ri. Policia e Kosovës ka ndaluar si autor të dyshuar pronarin e lokalot Dibran Hoxhaj, person me precedent të theksuar kriminalë. Nga të shtënat mbeti i plagosur edhe një 27-vjeçar shok i viktimës ndërsa në vendngjarje janë gjetur tri gëzhoja. Shkak i krimit dyshohet se ka qenë konflikti për faturën 400 euro të cilën klientët e lokalit e kanë cilësuar të padrejtë. Tre të rinj nga Kukësi shkuan për të festuar vitin e ri në lokalin “Cobra City” në Prizren por njëri prej tyre mbeti i vrarë, dhe një tjetër u plagos në orët e para të mëngjesit të datës 3 janar. Shkak për krimin dyshohet se është bërë konflikti për faturën 400 euro mes tre vizitorëve dhe pronarit të lokalit, Dibran Hoxhaj, i njohur edhe me pseudonimin “Cobra”. Visart Cengu, 31 vjeç, nga Kukësi humbi jetën ndërsa shoku Ii tij Rufgen Shehu ka mbetur i plagosur. Bashkë me ta ka qenë edhe shtetasi Arben Basha që ka shpëtuar pa plagë. Dy të mbijetuarit e ngjarjes kanë dëshmuar për policinë e Kukësit, se kishin qenë në lokalin “Cobra City” në Prizren ku kanë pasur një konflikt me pronarin. Pas debatit me fjalë dhe përplasjes fizike brenda lokalit të natës, palët kanë dalë jashtë dhe teksa tre të rinjtë po hipnin në automjet për tu larguar, dyshohet se pronari Dibran Hoxhaj ka qëlluar drejt tyre duke lënë një të vrarë e një të plagosur. Sipas mediave në Kosovë, dëshmitarët e intervistuar kanë deklaruar se motiv i mundshëm i vrasjes dhe plagosjes është një faturë 400 euro. Punonjësit e lokalit kishin pretenduar se tre të rinjtë nga Kukësi duhet të paguanin këtë shumë për qëndrimin aty dhe pijet e konsumuara por klientët kanë kundërshtuar. Mes tre të rinjve dhe stafit të lokalit ka pasur debat verbal e më pas fizik ndërsa më vonë ka ndërhyrë pronari i lokalit Dibran Hoxhaj. Ai është ndaluar nga policia e Prizrenit pak orë pas vrasjes ndërsa prokurorja e çështjes Nazan Shero, ka thënë se pronari i lokalit “Cobra City” nuk ka dhënë asnjë deklaratë. Sipas saj, prokuroria Themelore e Prizrenit, po verifikon edhe vërtetësinë e deklaratave se motiv i ngjarjes ka qenë konflikti për 400 euro. Nga ana tjetër policia e Kosovës ka kontrolluar lokalin Cobra City ku hetuesit kanë gjetur tri gëzhoja arme zjarri. Policia shqiptare tha se automjeti ku ndodhej viktima dhe i plagosuri ka kaluar kufirin mes Kosovës dhe Shqipërisë në orën 4:25 të mëngjesit me destinacion spitalin e Kukësit ku është kërkuar ndihmë mjekësore për të dëmtuarit. Më pas është vënë në dijeni për ngjarjen edhe policia e cila ka nisur hetimet dhe ka marrë në pyetje të mbijetuarit. Vetëm pak orë para ngjarjes, Dibran Hoxhaj kishte publikuar në rrjetet sociale pamje nga lokali në pronësi të tij ku edhe ndodhi vrasja. Hoxhaj njihet në Kosovë si kontigjent kriminal i proceduar qindra herë për shkelje të ligjit. Për më shumë lexoni: 🤍 Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍 Follow Televizionin Ora News

Mahmood - Kobra

2062508
33918
1232
00:02:59
10.06.2021

Il filmato contiene marchi e prodotti per fini commerciali Sponsor: Hotwheels® Hot Wheels®, i marchi di fabbrica associati e l'immagine commerciale sono di proprietà di Mattel © 2021 Modello auto Hotwheels: Jaguar Il nuovo album “Ghettolimpo” qui: 🤍 Una produzione Borotalco.Tv Regia: Attilio Cusani Executive producer: Matteo Stefani Line Producer/Location Manager: Andrea Vetralla DOP: Davide Gatti Aiuto Regia: Andrea Vetralla, Yuri L. Falco Coreografo: Carlos Diaz Gandia Team Vfx: Jolanda Fiarè, Lorenzo Taverna, Fabio Bertozzi Producer Unit Ravenna: Paolo Zoffoli Producer Unit Milano: William Thoelke, Giacomo Broggini, Yuri L. Falco Production Manager: James Narduzzo Production Coordinator: Tommaso Spagnoli Colorist: Giulio Rosso Chioso Editing: Simone Mariano Operatore Ronin/ Ass. DOP: Umberto Punzi Puller Uni1 : Luca Limardo Puller Unit2: Gabriele Lodi Pasini Dit: Michael Petrolini Capo Elettrico: Mario Paolicelli Capo Macchinista: Carlo Strata Aiuti Elettrici e Macchinisti: Bilel Sellami, Giuseppe Cirillo Drone: Vero Vision Stylist Mahmood e Ballerini: Susanna Ausoni Ass. stylist Mahmood e Ballerini: Claudia Scornavacca, NIcolò Grossi Sarta: Elisa Abbrugiati Make Up & Hair Artist: Eddy Scudo Hairstylist Cast: Manuel Parisotto Make Up Cast: Nicolò Grossi Casting: Persona (Enrico Cestaro, Alma Malara), SqKids, Monia Cappiello Scenografia: Giacomo Broggini Fotografo: Walter Coppola Backstage: Francesco Fogliazza, Micol Malaguti Stunt Scena Volo Coordinator: Stefano Pribaz (Liberi Di) Service: EvolutionRenTv Key Grip Camera Car: Salvioni Umberto, Mantegazza Cristian Driver Pickup Camera Car: Ciro Tomaiuoli Sound Design: Andrea romani Service Radio: Sinora Srl Tamponi: Exnova Stuntmanshow productions: Team Marco Giony Dancers: Mireia Gonzalez Sanchis, Exon Andrés Arcos Maldonado, Maria Rivera Rico, Samuel Vázquez Sánchez, Naim David Ortiz Celdran, Noel Roger-Loye Amministrazione: Agnese Incurvati, Anna Modica Progetto realizzato con il patrocinio della Città di Ravenna Si ringraziano: -Tutto lo staff del Comune di Ravenna e della Polizia Municipale-viabilità -P.I.R di Ravenna, Autorità Portuale di Ravenna, Bungee Italia Spa -Juun. J, Cult, Werent Ravenna, Radio Forniture -Mirabilandia

Vrasja e kuksianit nga ‘Kobra’ në Prizren, gazetari nga Kosova: Policia në Morinë nuk vuri re ...

60922
127
115
00:14:09
04.01.2023

#reportTV #lajmeshqip #lajme Gazetari Flamur Gajtani nga Kosova ka deklaruar se ajo që është më e rëndë në vrasjen e Visart Cengut në Prizren është se Policia Kufitare në Morinë, nuk e ka vënë re që makina ku po udhëtonte Cengu me shokët e tij kishte shenja plumbash dhe të plagosur brenda.

Kobra - Ndryshe ft. Unikkatil

7452564
44545
5668
00:03:22
15.02.2016

🤍

D.M.C ft. Kobra - Jehona e Shqipes (Official Video)

984979
10671
71
00:02:48
13.07.2013

Facebook: 🤍 Ekskluzivisht nga AlbatradePlus

Kush është Dibran Hoxha - Kobra? Kjo është pasuria e tij multi milionëshe dhe jeta super luksoze

22463
54
19
00:06:02
05.01.2023

Dibran Hoxha Kobra Kukes Kuksi City Kosov Kosova Shqiperia Kosove Berat Buzhala Albin Kurti Vjosa Osmani

Nisi si konflikt fizik, "Kobra" nxorri armën dhe i qëlloi, Cengu vdiq rrugës për në spital

15886
35
24
00:01:32
03.01.2023

#oranews #kosova Detaje të reja kanë dalë në dritë nga konflikti që degradoi në përdorimin e armës në lokalin "Kobra City" ku u vra 31 vjeçari Visart Cengu dhe u plagos Rufgen Shehu. Ora News ka siguruar foton e viktimës, Visart Cengu. Gazetari i Ora News Isa Myzyraj raportoi se konflikti ka nisur fillimisht si konflikt fizik dhe në momentin që viktima me dy shokët e tij shkuan drejt makinës për tu larguar nga vendi, Dibran Hoxhaj, i njohur si "Kobra" ka nxjerrë armën duke qëlluar drejt tyre. Cengu humbi jetën rrugës për në spital ndërsa Shehu që mori disa plagë ndodhet në spitalin e Kukësit. Arben Basha që ka qenë në rolin e shoferit të makinës nuk ka marrë plagë, ndërsa e paqartë mbetet aryeja se pse ai i ka çuar të plagosurit në spitalin e Kukësit dhe jo në atë të Prizrenit. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Kobra Murat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Övgü! Dakikalarca Böyle Anlattı

130624
3545
534
00:07:19
24.01.2023

Henüz Abone Değilseniz, Türkiye ve Dünya'dan En Güncel Haberler İçin Haber Global'e Abone Olun: 🤍 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Abone Olun ► 🤍 Haber Global Frekans Bilgileri; Digiturk 47. Kanal D-Smart 42. Kanal Tivibu 46. Kanal Kablo TV 71. Kanal (HD) Kablo TV 910. Kanal (SD) Turkcell TV+ 59. Kanal Türksat 3A HD Frekans: 12685Mhz Pol:H S.Rate:27500 FEC:2/3 Türksat 4A SD Frekans: 12379Mhz Pol:V S.Rate:27500 FEC:3/4 #haber #gündem #sondakika

DONATELLA RETTORE - KOBRA

3913313
13583
00:03:26
15.03.2009

Top News - ‘Kobra’ dhe shokët e tij, 30 ditë në qeli/ Akuzohen për vrasjen e të riut nga kukësi

32205
82
40
00:01:20
04.01.2023

Gjykata e Prizrenit ka dhënë masën e sigurisë për Dibran Hoxhajn, i cili akuzohet për vrasjen e 31 vjeçarit nga Kukësi Visart Cengu dhe plagosjen e shokut të tij Rufgen Shehu. Gjykata ka pranuar kërkesën e Prokurorisë duke lënë në burg për 30 ditë Hoxhajn dhe 5 personat e tjerë që cilët ishin të punësuar në lokalin ku ndodhi konflikti me të rinjtë nga Kukësi. Në burg kanë mbetur Arben Vezaj, Burim Mazreku, Jesmir Badalli, Kujtim Gashi dhe Enver Amrallahi. Ndaj Dibran Hoxhajt, i njohur ndryshe si ‘Kobra’ rëndojnë akuzat për veprat penale “Vrasje e rëndë”, “Armëmbajtje pa leje” dhe “Manipulimi me prova”. Ndërkohë e njëjta masë është kërkuar edhe për pesë persona të tjerë të cilët ishin të punësuar në lokalin ku ndodhi konflikti me të rinjtë nga Kukësi. Ndaj Arben Vezajt, Burim Mazrekut, Jesmir Badallit, Kujtim Gashit dhe Enver Amrallahit rëndon akuza për veprën penale “Pjesëmarrja në rrahje”. Shkaku i konfliktit që solli vrasjen e Visart Cengut mësohet të ketë qenë fatura prej 400 eurosh, me të cilën të rinjtë nga Kukësi nuk ishin pajtuar. Brenda lokalit ‘Kobra City’ ka nisur përplasja fizike mes tre të rinjve që kishin ardhur në Prizren nga Kukësi për të festuar. Pasi kanë dalë nga lokali gjatë tentativës për t’u larguar me automjetin e tyre, drejt të rinjve është qëlluar me armë zjarri nga pronari i objektit, Dibran Hoxhaj. Për pasojë, Visart Cengu ka ndërruar jetë gjatë rrugës për t’u dërguar në spitalin e Kukësit, ndërsa shoku i tij, Rufgen Shehu është dërguar më pas në spitalin e Traumës në Tiranë ku paraqitet në gjendje të qëndrueshme shëndetësore. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Kobra#Akuzat

Kobra Murat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Roman Eylem Planı' ile ilgili konuştu! Romanlar ne diyor?

64778
1451
220
00:11:14
25.01.2023

Şarkıları, dansları, tarzlarıyla kuşkusuz bu toprakların bir rengi Romanlar. Şu sıralar gündemdeler. Çünkü Romanlar için yeni bir eylem planı hayata geçirilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Romanlarla bir araya gelmiş, peş peşe müjdeler açıklamıştı. Peki Romanların beklentisi ne? Onlar neler anlatıyor? CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman Romanlarla bir araya geldi, Roman dosyası hazırladı. İşte o renkli görüntüler... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde Romanlarla bir araya geldiği akşam peş peşe açıklamalar yapmış, "Roman vatandaşların yaşam şartlarını iyileştireceğiz" mesajını vermişti. Eğitim, istihdam, barınma, sağlık, sosyal hizmet gibi alanlarda desteklerin olacağı yeni eylem planı hazırlandı. Konut alımı için 200 bin liraya kadar yardım, kendi evlerinde yaşayanlar için ise onarımda kullanılmak üzere 75 bin liraya kadar yardım verilecek. Okul öncesi eğitime erişemeyen çocuklar için evde eğitim desteklenecek. Roman çocukların erken yaşta evlendirilmesinin önlenmesi için aile ziyaretleri yapılacak. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman da Romanlarla bir araya geldi, Roman dosyası hazırladı. Beklentilerini dinledi, Kobra Murat lakaplı Roman şarkıcı Murat Divandiler'le konuştu. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ 🤍 ➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: 🤍 ➤🤍 ➤🤍 ➤🤍 ➤🤍 ➤🤍 ➤🤍 #CNNTÜRK #Sondakika #Haber

Cvaka Cvak - Kobra

197122
999
105
00:03:31
28.11.2009

najjaca pesma u istoriji muzike xD prepevana je... pravi naziv je Palis,palis mene,a peva Mitar Miric Dobra vila nisi, opasnica ti si ti si mala kobra, sumnjam da si dobra Palis, palis mene, zapalices sebe izgoreces, ludo jedna, zao mi je, jos si mlada, naivna i cedna Imam oci snene, otrov sam za zene zato lepe dame nudu mi se same Palis, palis mene, zapalices sebe izgoreces, ludo jedna, zao mi je, jos si mlada, naivna i cedna Bolje mirna budi, ljubav mi ne nudi da ti posle za mnom glava ne poludi Palis, palis mene, zapalices sebe izgoreces, ludo jedna, zao mi je, jos si mlada, naivna i cedna uzivajte :D

Kobra Üzen Szajkó Bélának

488842
2211
92
00:03:39
21.08.2012

Kobra üzen Szajkó Bélának Mezőzomborról. (Újra a YouTube-on-)

Kaliteyiz Markayız Havalıyız - Kobra Murat Feat. Münir Doğanay (Official Video)

3026917
10397
254
00:03:56
14.06.2021

#kobramurat#roman#romanşarkıları#enstrumantal#kobramuratragaraga#kalitemarka# Yapım: Fa Müzik Klip :Yönetmen Erkan Nas Saç :Makyaj Mehmet Yiğit Paris Dop :Murat Tuncel Işık Şefi :Sinan Özsin Asistan :Furkan Camcı Kamera Asistanları :Sefa Altındal & Cengiz Demir Montaj :Sinan Taşdemir Prodüksiyon :Umut Prodüksiyon Stüdyo :Rota Plato 🤍 🤍

Donatella Rettore - Kobra 1981

951474
4345
232
00:03:21
24.07.2010

Donatella Rettore - Kobra 1981 Il kobra non è un serpente ma un pensiero frequente che diventa indecente quando vedo te quando vedo te quando vedo te quando vedo te ah Il kobra non è una biscia ma un vapore che striscia con la traccia che lascia dove passi tu dove passi tu dove passi tu Il kobra col sale se lo mangi fa male perché non si usa così il kobra è un blasone di pietra ed ottone è un nobile servo che vive in prigione da da da da ... Il kobra si snoda si gira mi inchioda mi chiude la bocca mi stringe mi tocca wow wow il kobra ah wow wow wow il kobra ah Il kobra non e' un vampiro ma una lama un sospiro che diventa un impero quando vedo te quando vedo te quando vedo te quando vedo te Il kobra non è un pitone ma un gustoso boccone che diventa canzone dove passi tu dove passi tu dove passi tu dove passi tu Il kobra col sale se lo mangi fa male perché non si usa così Il kobra è un blasone di pietra ed ottone è un nobile servo che vive in prigione da da da da .. Il kobra si snoda si gira mi inchioda mi chiude la bocca mi stringe mi tocca wow wow il kobra ah wow wow il kobra ah Il kobra non è un serpente ma un pensiero frequente che diventa indecente quando vedo te quando vedo te quando vedo te quando vedo te quando amo da da da da ...

Flet “Kobra”:Vëllai im nuk ishte në vendngjarje,erdhi pasi thanë se më kanë vrarë - Vizion Plus

43479
81
38
00:01:13
04.01.2023

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Në seancën paraprake në Gjykatën Themelore në Prizren, Dibran Hoxha, i njohur me nofkën “Kobra”, i cili dyshohet për vrasjen e së martës në Prizren, tha se vëllai i tij, Enver Amrallahu, nuk kishte qenë në vendin e ngjarjes në momentin kritik, por erdhi më pas, ngase dikush i kishte thënë se e kanë vrarë atë (Hoxhën). Ai tha se pajtohet me fjalët e mbrojtësit të tij, avokatit Nexhat Elshani, ndërsa theksoi se i pandehuri Enver Amrallahu në momentin kritik nuk ka qenë në vendin e ngjarjes, ashtu siç thuhet në kërkesën e Prokurorisë, por i njëjti ka ardhë pasi është informuar nga dikush lidhur me ngjarjen. “Pajtohem me fjalët e avokatit, veç deshta me shtu diçka në lidhje me Enver Amrallahun, ky është vëllau prej nanës. Ky ka ardhë masi ka ndodhë, masi ka ni prej tjerëve që ka ndodh diçka në lokal, ka ardhë masi me policinë mrapa krejt kur janë marrë deklaratat krejt, kanë ardhë e kanë nxanë aty si vlla”, tha i dyshuari Hoxha. Hoxha tha se Armallahu ka ardhë pasi kishte marrë informacione se ai (“Kobra”) është vrarë. Seanca është duke vazhduar me deklarimet e palëve të tjera. Ndryshe, sipas Prokurorisë, Dibran Hoxha po dyshohet për veprat penale “Vrasje e rëndë”, armëmbajtje pa leje dhe manipulimi me prova, ndërsa Arben Vezaj, Burim Mazreku, Jesmir Badalli, Kujtim Gashi dhe Enver Amrallahi, po dyshohen për veprën penale “Pjesëmarrja në rrahje”. “Më dt 03.01.2023, rreth orës 04:00, në afërsi të lokalit të tij “Kobra City”, që gjendet në rrugën magjistrale Prizren- Zhur, me armë zjarri, me dashje e privon nga jeta viktimën V.C, duke vë në rrezik jetën e të dëmtuarit R.Sh, të cilin e plagos dhe duke vë në rrezik edhe jetën e të dëmtuarit A.B, që të tre shtetas të Republikës së Shqipërisë, në atë mënyrë që për shkak të një mosmarrëveshje paraprake që kishin pas rreth pagimit të faturës në lokal, fillon përleshja në mes punëtorëve në lokalin “Kobra City”, me të dëmtuarit ku pas kacafytjeve dhe rrëmujës së krijuar në lokal, të dëmtuarit dalin nga lokali dhe pasi hypin në veturën “Mercedes” FA 19-PFX, me targa angleze, për tu larguar në parkingun e lokalit, paraqitet i dyshuari Dibran Hoxha, i cili me armë zjarri shtënë në drejtim të veturës, me ç’rast e qëllon të dëmtuarin V.C, i cili kishte qenë i ulur në ulësen e pasme të veturës dhe R.Sh, i cili kishte qenë i ulur në ulësen e përparme, dhe si pasojë e këtyre të shtënave me armë zjarri V.C ndërron jetë rrugës për në spitalin e Kukësit, derisa R.Sh nga plagët e marra nga Kukësi dërgohet në spitalin e Tiranës”, thuhet në kërkesën e Prokurorisë.Me këtë, Hoxha dyshohet se ka kryer veprën penale “Vrasje e rëndë” nga neni 173, par.1, nënpar, 1.5 të Kodit Penal. /Betimi përDrejtësi/

Nisi si konflikt fizik, "Kobra" nxorri armën dhe i qëlloi, Cengu vdiq rrugës për në spital

17750
54
10
00:04:02
03.01.2023

#oranews #kosove Detaje të reja kanë dalë në dritë nga konflikti që degradoi në përdorimin e armës në lokalin "Kobra City" ku u vra 31 vjeçari Visart Cengu dhe u plagos Rufgen Shehu. Ora News ka siguruar foton e viktimës, Visart Cengu. Gazetari i Ora News Isa Myzyraj raportoi se konflikti ka nisur fillimisht si konflikt fizik dhe në momentin që viktima me dy shokët e tij shkuan drejt makinës për tu larguar nga vendi, Dibran Hoxhaj, i njohur si "Kobra" ka nxjerrë armën duke qëlluar drejt tyre. Cengu humbi jetën rrugës për në spital ndërsa Shehu që mori disa plagë ndodhet në spitalin e Kukësit. Arben Basha që ka qenë në rolin e shoferit të makinës nuk ka marrë plagë, ndërsa e paqartë mbetet aryeja se pse ai i ka çuar të plagosurit në spitalin e Kukësit dhe jo në atë të Prizrenit. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Vrasja në Prizren, Kobra sërish në pranga | PRESSING | T7

58023
160
52
01:29:06
05.01.2023

Vrasja në Prizren, Kobra sërish në pranga | PRESSING | T7

Doya Doya Moda 139. Bölüm Fragmanı | KOBRA MURAT DÖKTÜRDÜ!

171322
2054
266
00:01:39
25.01.2023

Doya Doya Moda 139. Bölüm Fragmanı | KOBRA MURAT DÖKTÜRDÜ! Doya Doya Moda’ya Abone Olmak İçin Tıklayın!: 🤍 Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! 💄 👠 👗 DAHA FAZLA DOYA DOYA MODA 👇 Komik Anlar: 🤍 Gergin Anlar :🤍 Haftanın Finalinde Büyük Sürpriz : 🤍 2020'nin En İyi Anları: 🤍 Dedikodu Anları: 🤍 👠 SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ 🥻 Instagram : 🤍 Twitter : 🤍 Web Site : 🤍 #TV8 #DoyaDoyaModa

ork gayda 2013 kobra show

214510
1161
23
00:14:19
01.11.2013

muzika

Rumah Mantan Gubernur Dilempar Karung Berisi Puluhan Ular Kobra

34641
45
137
00:02:08
26.01.2023

Kediaman Wahidin Halim, mantan Gubernur Banten, di Kota Tangerang, Banten, diteror orang tak dikenal. Pelaku tertangkap kamera CCTV melempar sebuah karung berisi puluhan ular kobra. Meski menerima teror, Wahidin belum melaporkan kasus pelemparan ular berbisa mematikan ini ke polisi. Website: 🤍cnnindonesia.com Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 TikTok: 🤍 Spotify: CNN Indonesia

E quan veten ‘Kobra’, kush është pronari i lokalit në Prizren që vrau 31-vjeçarin nga Kukësi!

50470
121
78
00:03:21
03.01.2023

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Report TV" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍shqiptarja.com Like Report Tv on Facebook HERE: 🤍 #EdicioniInformativ #ReportTV

Pamela czyli Teatr Sensacji "Kobra" w całości, HaDe i kolorze

5443
94
9
02:04:12
11.01.2023

Kto ma 'kolor' ten doceni...

Kobra 11 XIV. - od pondelka do piatka o 16:55 na Markíza KRIMI (5. týždeň 2023)

461
10
0
00:00:33
27.01.2023

Proti zločinu idú vždy na plný plyn! Elitný tím diaľničnej polície vyráža za ďalším prípadom! » Viac o seriáli: 🤍 Vitajte na oficiálnom YouTube kanáli Televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov. Úplne bezplatne si tiež môžete pozrieť celé epizódy vybraných relácií, seriálov, či šou z vlastnej tvorby TV Markíza. Prihláste sa k odoberaniu nášho kanálu a získajte všetok tento skvelý obsah. Prajeme príjemnú zábavu! » Sledujte filmy, seriály, TV relácie aj športové prenosy online: 🤍 » Prihlásiť sa na odber YT kanála: 🤍 » MarkizaPLUS: 🤍 TELEVÍZIA MARKÍZA » web: 🤍 » Facebook: 🤍 » Instagram: 🤍 » YouTube: 🤍 » eshop: 🤍 TELEVÍZNE NOVINY » web: 🤍 » Facebook: 🤍 » Instagram: 🤍 #MarkízaKRIMI

Detik-detik Rumah Mantan Gubernur Banten Wahidin Halim Dilempar Sekarung Ular Kobra

37195
75
82
00:02:28
26.01.2023

Rumah Wahidin Halim Mantan Gubernur Banten diduga mendapatkan teror dari orang yang tak dikenal. Terpantau dari CCTV tetangganya sekitar dua orang pria dengan mengendarai sepeda motor melemparkan sekarung ular kobra ke halaman belakang rumah Wahidin Halim. Dalam video yang diunggah oleh akun 🤍infociledug terlihat dua pria mengendarai motor berwarna merah, tiba-tiba berhenti di ujung gang. Tribun Sumsel/ Euis Editor/ Ebit Baca berita di - 🤍 Follow Instagram - 🤍 Like fanspage - 🤍

Tak Takut Diteror Ular Kobra Sekarung, Wahidin Halim Tegas Tetap Dukung Anies Baswedan Capres 2024

5556
58
127
00:04:18
27.01.2023

BACA SELENGKAPNYA: 🤍 TRIBUN-VIDEO.COM - Teror ular kobra yang menimpa mantan Gubernur Banten Wahidin Halim tak menyurutkan semangatnya untuk mendukung Anies Baswedan dalam pencalonan presiden 2024. Ia menegaskan tetap mendukung mantan Gubernur DKI Jakarta tersebut untuk maju menjadi calon pemimpin negara. Wahidin menegaskan bahwa dirinya tidak takut dengan teror ular kobra tersebut. Diketahui teror ular kobra itu terjadi pada Rabu (25/1/2023), saat Wahidin Halim hendak mengadakan pertemuan dengan Anies Baswedan. (Tribun-Video.com/Tribunnews.com) Artikel ini telah tayang di Tribunnews.com dengan judul Meski Dapat Teror Ular Kobra, Wahidin Halim Tetap Dukung Anies Baswedan Jadi Capres 2024, 🤍 Penulis: Theresia Felisiani Host: Alexa Dhea VP: Nunki Armada #beritaterbaru #beritaterkini #beritaviral #live #breakingnews

Kobra Dance

62965
1557
0
00:01:19
21.07.2022

Provided to YouTube by Stem Disintermedia Inc. Kobra Dance · Luci4 Kobra Dance ℗ 2020 Boom.Records Released on: 2020-12-03 Producer: James Dear Writer: James Dear Auto-generated by YouTube.

Saban saulic - Opasna si kao kobra - (Audio 1992)

132264
786
18
00:03:43
03.03.2014

🔊 Download/Streaming: 🤍 Label and copyright Jugodisk a d Beograd & Saban Saulic Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Music: R.Vuckovic lyrics: R.Vuckovic Arr: M.Nikolic Video:

Назад
Что ищут прямо сейчас на
KOBRA Redesign w. e. full course figma дизайн Avicii New album rrr movie insomnie primaire Learning english 長官 ппхуд My way لاسلكيه 4 поколение газа leonardo gonçalves бан пшош пк для full hd 脱線 Snowrunner ахмед крик кипиш